Magnumi omanikfirma MM Grupi juhatuse liige Margus Linnamäe andis täna maakohtus tunnistusi seoses Tsahkna kriminaalasjaga, meenutati 2006. aastat ja Medicumi. Linnamäe põhivastus oli, et ta ei mäleta.
Tsahknaga oma sõnul tunneb 10-20 aastat, suhe on pigem tööalane. Prokurör Steven Evestus alustas küsimusi sellest, et mis sidus teda 2006-2008 Tsahknaga, ja küsis, mis asjaoludel Linnamäe 2006. aastal Medicumiga kokku puutus. „Ma arvan, et olin üks osanikke,“ sõnas Linnamäe, kuid lisas, et ta ei mäleta aastat. Medicumi osaluse müüs ta teise äripartneri pakkumise peale, kellele, ei meenunud talle hetkel. Medicumi nõukogu osas meenus talle, et oli koos vend Aivariga seal, lisaks oli seal veel Jaanus Vool Medistari esindajana. Neljandat nõukogu liiget Linnamäe ei maininud, kuid see oli Vooluga seotud. Medicumi igapäevase juhtimisega tegeles siis Kalev Karu, rääkis Linnamäe. Linnamäele teadaolevalt Anders Tsahkna ei olnud Medicumiga kokkupuutes või töösuhetes.

Seotud lood

Uudised
  • 26.04.12, 12:46
Tsahkna protsess jätkub täna tunnistajatega
Täna jätkub Harju maakohtus Anders Tsahkna kriminaalasjas tunnistajate ülekuulamine, ütlusi annavad MM Grupi omanik Margus Linnamäe ja Magnumi aktsiate omanikfirma omanik Margus Kähri.
Uudised
  • 31.01.12, 07:00
Anders Tsahkna astus kohtu ette
Eile, 30. jaanuaril algas kohtuprotsess endise sotsiaalministri nõuniku, reformierakondlase Anders Tsahkna ja temaga seotud firma Balti Radiodiagnostika üle.
Uudised
  • 02.02.12, 12:06
VIDEO: Tsahkna eitab pistise võtmist
  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 14:20
Professionaalne tekstiilihooldus vabastab hooldekodud lisamuredest
„Kui küsida hooldekodu juhilt, kuidas tekstiilihooldusteenusega läheb ja ta ütleb, et ei teagi, siis on see meie jaoks kompliment,“ märgib Lindströmi klienditoe juht Kadri Jaaska. See tähendab, et töörõivaste, voodipesu ja muude tekstiilide hooldus toimib sujuvalt ning hooldekodu juhtkond ja töötajad saavad keskenduda sellele, mis on kõige olulisem – inimeste eest hoolitsemisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele