Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Rootsi kurjategijad äritsevad potentsiravimitega
Kuritegelikud jõugud teenivad Rootsis raha
ravimite illegaalse müügiga, politseinike andmetel müüvad näiteks motoklubi
Põrgu Inglid liikmed potentsiravimeid, kirjutas Postimees oma
võrguväljaandes.
Kui varem käis ebaseaduslik tabletimüük valdavalt interneti kaudu, siis nüüd on sinna valdkonda trüginud ka kuritegelikud jõugud, vahendas yle.fi.
Põhja ringkonnaprokuratuur saatis kohtusse
kriminaalasja, milles süüdistatakse ärimeest ja endisi arste loata
majandustegevuses ning psühhotroopsete ravimite ebaseaduslikus väljastamises
soomlastele.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.