Tallinna Muntsipaalperearstikeskust äsja juhtima asunud pediaater Kristel Amjärv ei oska öelda, mis teda arstikutses võlub, kuid miski tõmbab inimesi ravima. Hoolimata sellest, et arstiks on ta õppinud peaaegu kaks korda, on ta tõelist arstitööd teha saanud vähe.
Amjärv läks arstiteaduskonda koos mitme koolikaaslasega. Otsest eeskuju tal polnud, ema oli loomaarst ja isa metsamees. “Isa ütles ikka, et arstiamet toidab alati, sõltumata riigikorrast,” meenutas naine nooruses tehtud otsust.

Seotud lood

Uudised
  • 30.10.12, 07:00
MUPAK alustab Haaberstis ühe arstiga 
Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse (MUPAK) juhi Kristel Amjärve sõnul asub 2013. jaanuaris avatavas Haabersti Tervisekeskuses tööle esialgu üks perearst koos kolme õega.
Uudised
  • 22.06.12, 08:00
Linna teine perearstikeskus otsib personali
Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse osaühing (MUPAK) otsib Haabersti Tervisekeskusesse loodavasse perearstikeskusesse arste ja õdesid. Tegemist on Tallinna jaoks teise munitsipaalperearsikeskusega.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele