• 15.06.12, 11:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Enamikul palk eelmisel aastal ei tõusnud

Statistikameti teatel kasvas 2011. aastal Eesti keskmine kuupalk 5,9 protsenti ja reaalpalk 0,9 protsenti, kuid tegelikult enamikel inimestel palk ei tõusnud.
 

Seotud lood

Uudised
  • 15.05.12, 15:40
Kõrgem palk viis tervishoiust 3000 töökohta
Esimeses kvartalis vähenes statistikaameti andmeil kõige enam hõivatute hulk tervishoius ja sotsiaalhoolekandes, mille tingis rahandusministeeriumi hinnangul palkade tõstmine.
Uudised
  • 03.04.12, 16:00
Ligi: inimesed ootavad liiga kõrget palka
Eelmise aasta majanduskasv tõstis inimeste ootused ja lootused väga kõrgele, kirjutas Õhtuleht.
Uudised
  • 17.08.12, 15:11
Ministrid taotlevad palgatõusuks rohkem raha
Ministrid taotlevad tuleva aasta riigieelarve koostamisel viimastest aastatest rohkem raha avaliku sektori töötajate palgatõusuks, kirjutas Postimees.
Uudised
  • 02.05.12, 09:41
Täna lehes: Palk taastub visalt
Tänaste Meditsiiniuudiste paberlehes on luubi all haiglajuhtide palgad aastatel 2008-2011.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.25, 11:23
Proviisor selgitab: kui higistame sõltumata ilmast?
Palavalt kuum suvine päev, higimull otsa ees ja särk läbimärg – see ei ole ainult normaalne, vaid lausa hädavajalik. Siiski ei seosta kõik higistamist ainult palava suvepäevaga. Higistamine võib tähendada rahvarohkeid üritusi, tähtsaid esinemisi või olulisi koosolekuid, aga ka vahelduvate kuuma- ja külmahoogudega üleminekuiga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele