• 19.06.12, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Residendid otsivad välismaalt lugupidamist ja paremat töökorraldust

Eesti residentarste motiveerib välismaale minema siinsest parem töökorraldus ja lugupidavam suhtumine arstkonda, kirjutas Meditsiiniuudised oma eelmise nädala paberlehes.
Tänavu kevadel korraldas Eesti Nooremarstide Ühendus residentide seas küsitluse, et uurida nende töökoormust ja tulevikuplaane.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele