Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Elva haigla kasum kasvas
Elva haigla kasum oli mullu 48 237 eurot, aasta varem aga vaid 1 740 eurot.
Tulu ettevõtlusest saadi mullu 1 305 438 eurot, aasta varem 1 314 857 eurot. Kõige suurema osa tulust andis möödunud aastal haiglaravi: 603 370 eurot. Eriarstiabi andis 569 046 eurot, rehabilitatsiooniteenus 129 628 eurot ja muud tervishoiuteenused 3 394 eurot.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.