Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Uus juht tahab Viljandi haiglasse rohkem avatust
13. augustist töötab Viljandi haigla juhatuse esimehena Priit Tampere, kes enne seda oli pikka aega ametis Eesti Energias.
Tampere ütleb, et suur osa tema lähedastest on seotud meditsiiniga: vanaisa töötas Maarjamõisas ning ema, õde ja naine on arstid. Pere vanem tütar Marianna õpib geenitehnoloogiat.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Meditsiiniuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.