• 20.09.12, 14:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ida-Virumaal abita jäänu kihutas Tartusse last ilmale tooma

Eelmisel reedel Ida-Virumaa Keskhaiglast abi otsima läinud esmasünnitaja pidi käima mitme eri korrusel vahel, kuid jäi sellegipoolest loodetud abita ning pere esiklaps sündis hoopis Tartus.
Postimehe poole pöördunud noore isa sõnul läksid nad 14. septembri hommikul kella üheksa paiku naisega Kohtla-Järve haiglasse, kuna naisel algasid tuhud. Haiglasse jõudes pöördus pere fuajees istunud vanema naise poole.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele