Alates tänasest, 17. oktoobrist taastub Tartu Ülikooli Kliinikumi nahakliinikus tavapärane töökorraldus.
Nahahaiguste kliiniku ambulatoorse osakonna juhataja Sirje Kaur ütles, et niisuguse otsuse tegid nad eelkõige patsientide huve ja juba niigi pikki järjekordi silmas pidades, kirjutas Tartu Postimees.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele