Samal ajal, kui laialt arutatakse, kas haiglatel on moraalne õigus tõsta visiiditasu 3,2 eurolt viiele eurole, on kümned tuhanded patsiendid juba aastaid olnud nõus tasuma arstile pääsemiseks hoopis enam, ka mitukümmend eurot, ja seda sugugi mitte vaid erakliinikuis, kirjutas tarbija24.
Tasuta ja tasuliste teenuste pakkumine kõrvuti samas raviastuses tekitab segadust, järeldasid Tartu ülikooli teadlased aasta tagasi valminud tervishoiusüsteemi pettuseid ja korruptsiooniriske kaardistavas uuringus.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele