Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tartu ülikool sulges oma Soome esinduse
Selle aasta algusest pole Tartu ülikoolis enam tööl Soome esindajat, suletud on ka ülikooli soomekeelne veebileht ning esindus Helsingis Eesti majas.
Selle asemel panustatakse TÜ ingliskeelse veebi arendamisesse, paremini sihitud turundusse ning otsekontaktide süvendamisse Soome strateegiliste partneritega, kirjutas ülikooli ajakiri Universitas Tartuensis.
Eile avaldati Tartu Ülikooli vastuvõetute nimekirjad, kokku tunnistati vastuvõetuks 4002 avaldust. Edukas oli vastuvõtt ka ingliskeelsetele õppekavadele.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.