Abilinnapea Merike Martinson koos Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuameti juhtkonnaga külastas eile Lääne-Tallinna Keskhaigla Haabersti tervisekeskuses aasta algul tööle hakanud Tallinna munitsipaalperearstikeskuse uut osakonda.
“Tallinn on loonud kõik tingimused ja toimiva süsteemi, et parandada esmatasandi arstiabi kättesaadavust patsientidele ning loodan, et edaspidi laieneb munitsipaalne perearstindus sarnaselt näiteks Helsingiga,“ ütles abilinnapea Merike Martinson.

Seotud lood

Uudised
  • 13.02.13, 12:16
Haaberstis avati uus linna perearstikeskus
Jaanuaris avas Tallinnas Haabersti Tervisekeskuses uksed uus munitsipaalperearstikeskus (MUPAK), kuhu lisaks juba töötavale perearstile oodatakse lahkesti lisatööjõudu. 
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele