• 13.03.13, 13:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rootslased kaaluvad suitsetamise keelustamist parkides ja autodes

Rootsi kaalub suitsetamise keelustamist parkides, randades ja isiklikes autodes, vahendas Tarbija24. 
Rootsi terviseinstituut vaatab üle praegust suitsetamispoliitikat, et teha uusi ettepanekuid valitsusele selle aasta detsembriks, kirjutab The Local. 

Seotud lood

Uudised
  • 07.01.13, 10:41
Suitsetamine ei leevenda stressi, kuid loobumine küll
Vastupidiselt eeldusele, et suitsetamine leevendab stressi näitab hiljutine Suurbritannias läbi viidud ning ajakirjas British Journal of Psychiatry avaldatud uuring, et suitsetamisel ei ole stressi vähendamisega mingit seost. Siiski tunnevad suitsetamisest loobujad end pärast loobumist vähem närviliselt.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.25, 08:30
Soovid Eestis korraldada rahvusvahelist konverentsi? Eesti Konverentsibüroo tuleb appi
Teadus- või erialakonverentsi Eestisse toomine pole enam ammu vaid unistustes eksisteeriv ettevõtmine, vaid reaalsus. Oma valdkonna arendamine, teadusharu nähtavuse tõstmine rahvusvaheliselt ning kontaktide loomine on hea põhjus, miks rahvusvaheline konverents Eestisse kutsuda. Eesti hea maine erinevates valdkondades, ürituste korraldamise kogemus, riigi kompaktsus ning olemasolevad võimalused annavad hea pinnase väiksema ja keskmise suurusega konverentsi toimumiseks. Selleks, et globaalse ulatusega konverents Eestis toimuma saaks ja selle iga detail õnnestuks, tuleb appi Eesti Konverentsibüroo.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele