• 17.03.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ülekaalulistel poistel on poole vähem testosterooni

Buffalo Ülikooli teadlaste korraldatud uuring näitas esimest korda, et 14–20aastastel ülekaalulistel meestel on organismi testosteroonisisaldus samaealiste normaalkaalus meestega võrreldes kuni 50% väiksem. See suurendab märkimisväärselt nende riski jääda täiskasvanueas impotentseks ja viljatuks.
Uuring avaldati internetis väljaandes Clinical Endocrinology.

Seotud lood

Uudised
  • 07.08.12, 08:00
Helsingi Ülikooli arstiteaduskonnas lõpuks meeste ülekaal
Helsingi Ülikooli arstiteaduskonnas on sel aastal alustaval kursusel meeste ülekaal, kirjutas Mediuutiset.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele