• 26.06.13, 12:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartus levib viiruslik meningiit

Viimase kuu jooksul on Tartu lastehaiglas diagnoositud umbes 25 viirusliku meningiidi juhtu, vahendas ERR Tartu Postimeest.
Laste nakkushaiguste arst Eda Tamm ütles, et õnneks paranevad patsiendid kiiresti ja tüsistusi ei ole olnud.

Seotud lood

Uudised
  • 26.06.13, 14:36
Moskvas haigestus kolm last meningiiti
Moskvas toimetati kolm last raske meningiidi tõttu nakkushaiglasse, ütles Venemaa pealinna tervisekaitseameti juhi kt Georgi Goluhhov.
Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele