Triin Tabur • 1 juuli 2013 08:16
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Rahapuudus pidurdab PERHi parkimismaja ehitust

Paari aasta eest hakkas PERH Mustamäel asuva haigla ümbruses parkimistasu võtma, et koguda omavahenditele lisaks raha parkimismaja ehituseks, kuid parkimisala laiendust praeguses ehitusetapis siiski ei tule, kirjutas Õhtuleht.

Haigla A-korpuse ette purskkaevu asemele valmima pidanud parkimisala laiendus jäi haigla raha vähesuse tõttu praegusest ehitusetapist välja ja on plaanitud aastasse 2019.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee