• 25.07.13, 09:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Brittide erakorralist meditsiini vaevab arstinappus

Suurbrittanias ei jagu 80 protsendi erakorralise meditsiini osakondade jaoks arste, kuid noored põlgavad seal töötamise rohke stressi ja pikkade töötundide pärast ära, näitas briti parlamendi analüüs.
Ainult 17 protsenti Suurbritannia EMO-dest suudavad vähemalt 16 tundi päevas pakkuda patsientidele piisavalt kõrgetasemelist tervishoiuteenust, vahendasid ERR uudised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele