• 05.09.13, 14:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitsus: riigieelarve kasvab 200-300 miljoni võrra

Tuleva aasta eelarvet arutama hakanud valitsuskabinet on seadnud eesmärgiks suurendada eelarve kogumahtu 200-300 miljoni võrra ligi 8 miljardi euroni, vahendas ERRi uudisteportaal.
"Kui mõnele tundub see summa väiksena, siis tasuks korrutada 15,646-ga. Kroonides on see kasv päris märkimisväärne," lausus peaminister Andrus Ansip valitsuse pressikonverentsil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele