Suhkrutõbe on tänapäeval võimalik küllaltki hästi kontrolli all hoida ja ravida, rääkis Tallinna lastehaigla endokrinoloog Ülle Einberg.
Eestis on esimest tüüpi diabeeti põdevaid lapsi umbes 500 ning see arv on viimastel aastatel kasvanud nii Eestis kui ka kogu maailmas, vahendasid ERR-i uudised.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele