• 28.11.13, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Savisaar lubab tuleval aastal Tallinasse elumaja arstidele

Tallinna linnavalitsus esitas linnavolikogule 2014. aasta linnaeelarve eelnõu, mille kohaselt on järgmise aasta eelarve kogumaht 501 miljonit eurot.
Tähtsamate investeeringutena mainis linnapea Edgar Savisaar näiteks Mustamäe polikliiniku projekteerimist, kirjutas Tallinn City. «Veel tahame hakata renoveerima maja, mida me nimetame arstide ja õdede majaks. Et inimesed, kes lõpetavad mõne meditsiiniharidust andva kooli ja tulevad Tallinna meditsiiniasutustesse tööle, saaksid sinna elamispinna jääksid Tallinna elama,» rääkis Savisaar.

Seotud lood

Uudised
  • 28.11.13, 15:02
Arstide ja õdede eluasemeks tehakse korda Akadeemia 48
Tallinna linnavalitsus esitas eile linnavolikogule 2014. aasta linnaeelarve eelnõu, milles on kirjas ka elumaja loomine Tallinna arstidele ja õdedele.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.10.25, 18:56
Ida-Tallinna Keskhaigla kuulutab välja enampakkumise ruumide üürile andmiseks Ravi tänaval
Ida-Tallinna Keskhaigla Aktsiaselts kuulutab välja avaliku kirjaliku enampakkumise Tallinnas Ravi tn 27 asuvate ruumide üürile andmiseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele