• 20.01.14, 12:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pooled Soomes registreeritud HIV-iga nakatunuist on välismaalased

Viimastel aastatel HI-viirusega nakatanutest Soomes ei ole umbes pooled Soome kodanikud, kirjutas ERR Uudised.
Sellest rääkis ajalehele Helsingin Sanomat Soome tervise ja heaolu instituudi teadur Kirsi Liitsola. 

Seotud lood

Uudised
  • 28.02.14, 10:29
Egiptuse sõjavägi esitles imevahendit HIV vastu
Egiptuse sõjavägi kinnitab, et on loonud seadme, mis suudab tuvastada ja ravida nii HI-viirust ja AIDS-i kui C-hepatiiti. Nii Egiptuse avalikkus kui teadlased suhtuvad uudisesse aga skeptiliselt, kirjutas Postimees. 
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele