• 09.06.14, 13:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Õpetajate vaimne heaolu mõjutab laste käitumist

Hiljutine uuring näitas, et õpetaja meeleolu võib mõjutada koolieelikute käitumist ning depressiooniga võitlevate pedagoogide kasvandikud kipuvad sageli väljenduma agressiivsemalt, kirjutas ERR Teadusuudised.  
Uuring viitab õpetajate vaimse heaolu olulisusele. Eelkooliealiste lastega tegelevate õpetajate väljaõpe on enamjaolt suunitletud klassiruumis hakkamasaamisele ja käitumuslike probleemide lahendamisele ning sageli ei jätku õpetajatel iseenda psühholoogiliste muredega tegelemiseks ei aega ega ka vahendeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele