Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ravimiamet tahab ravimiregistri ja koodikeskuse ühendada
Ravimiamet tegi esmaspäeval sotsiaalministeeriumile ettepaneku ravimiregistri ja koodikeskuse omavaheliseks ühendamiseks, et koondada sarnased andmed ühtsesse registrisse – Ravimiregistrisse – ning täiendada mõningaid andmevälju.
Ravimiameti peadirektori Kristin Raudsepa sõnul loodab amet, et pakutavad muudatused parandavad oluliselt registri kasutajamugavust ning seeläbi suureneb Ravimiregistrist ajakohase ning objektiivse ravimiteabe hankimine arstide, apteekrite ja patsientide seas.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.