Täna õhtupoole PERHi suures saalis esitletud arstide töökoormuse uuringu järgi võtab enamus arste tunnis vastu rohkem patsiente kui haigekassa rahastus eeldab.
"Kui praegu hakkaks kõik Eesti arstid tööle normkoormusega, tuleks tööseisak neli korda suurem kui streigi ajal oligi," võttis uuringu kokku arstide liidu president Andres Kork.

Seotud lood

Uudised
  • 03.10.14, 12:10
Kui läbipõlenud on Tallinna arstid?
Tänasel ITK sisekliiniku XII konverentsil esitles sisearst Tiia Jasjukevitš oma uuringut Tallinna arstide läbipõlemisest.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele