Kruuse: panustame alkoholismiga võitlemiseks 10 miljonit eurot

Tervise- ja tööminister Urmas Kruuse ütles, et valitsus ei istu alkoholi liigtarbimise vähendamisel käed rüpes ning näiteks EL-i uuel rahastusperioodil panustakse alkoholismiga võitlemiseks 10 miljonit eurot.

Kruuse ütles intervjuus ETV hommikuprogrammile, et see, mis Tallinna linnavalitsus täna teeb, on ainult kübeke rohelisest raamatust, mida valitsus on kinnitanud, vahendasid ERR uudised.

"Tänane valitsus on öelnud väga selgelt läbi aktsiisitõusude alkoholi ja pahede kohta, et me ei saa seda tolereerida," kinnitas Kruuse.

Küsimusele, kas Tallinn on õigel teel, kui piirab alkoholi kättesaadavust, ütles minister, et pealinn ajab tema hinnangul rohkem poliitikat, mitte niivõrd alkoholipoliitikat selles küsimuses.

"Ka riik on astunud väga jõulisi samme. Üks väga oluline muutus on see, et järgneva EL-i rahastusperioodi jooksul eraldame 10 miljonit eurot, et võidelda võidelda alkoholismi ja sõltuvusega, kavandada ka nendele inimestele rehabilitatsiooni."

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.