Violetta Riidas • 22 detsember 2014 10:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Aasta Arst on Andrus Loog 

Täna, 22. detsembril kell 12.00 anti Taastuva Kirurgia Kliinikus Aasta Arsti tiitel kirurg Andrus Loogile. 13. Eesti Aasta Arstile andis Ivo Lille klaasskulptuuri üle Evelin Ilves.

Eesti Tervise Fond ning portaali www.arst.ee <http://www.arst.ee>  lugejad valisid Eesti Aasta Arstiks 2014 veresoontekirurgi dr Andrus Loogi, kes töötab Taastava Kirurgia Kliinikus ning on ühtlasi ka selle juht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee