Kadi Heinsalu • 18 juuli 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Läks korda kahjumist välja murda

TTK juhatuse liige ja üks omanikke Andrus Loog on ka aasta arst 2014.  Foto: ÄP: Meeli Küttim

Taastava Kirurgia Kliinikul (TTK) läks mullu korda murda tagasi kasumisse pärast paar aastat väldanud kahjumlikust seisust, näitab ettevõtte majandusaruanne.

Kliiniku käive mullu suurenes, olles 2,66 mln eurot tunamulluse 2,5 mln asemel. Kasum oli 44 000 eurot tunamulluse 7000 euro suuruse kahjumi vastu.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee