Siret Trull • 29. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PJV Hooldusravi töötas 2013. aastal kahjumiga

PJV Hooldusravi  allkirjastas detsembris oma 2013. aasta majandusaruande, kust selgub, et mullu töötas asutus kahjumiga, aruandeaastal jäädi 98 333 euroga miinusesse.

Aasta varem, 2012. aastal oli kahjum koguni 501 687 eurot. Aruandes tuuakse välja, et 2013 aastal töötas sihtasutus kahjumiga, mis tuleneb peamiselt juriidilistest ja erakorralistest kuludest ning samuti kõrgetest hoone ekspluatatsiooni kuludest, mis on tingitud taristu kommunikatsioonide amortisatsioonist. 2013 aasta jooksul suudeti majanduslikku olukorda oluliselt parandada ruumiprogrammi optimeerimise, köetavate pindade vähendamise ja teenuste mahu suurendamise ja hankijate vahetamisega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee