Tallinna abilinnapea Merike Martinson tervitab tänasel aastalõpuvastuvõtul linna parimaid meditsiinitöötajaid, 16 neist saavad linnalt preemia ja tänukirja.
Täna kell 19 võtab abilinnapea Merike Martinson Tallinna Raekojas vastu linna parimaid meedikuid. Vastuvõtule on kutsutud 176 tublit meditsiinitöötajat Tallinna haiglastest, sihtasutusest Tallinna Koolitervishoid, osaühingust Koduõde, Põhja-Eesti Regionaalhaiglast, Perearstide Seltsi ja  Munitsipaalperearstikeskuste ja Tallinna Hambapolikliiniku esindajad.

Seotud lood

Uudised
  • 19.05.17, 16:45
Tallinna Perearstide Seltsi juhiks sai Reet Laidoja
Tallinna Perearstide Selts valis eile, 18. mail toimunud üldkogul uue juhatuse ja seltsi juhiks valiti Linnamõisa perearstikeskuse perearst Reet Laidoja.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele