Tallinna Perearstide Seltsi juhiks sai Reet Laidoja

Tallinna Perearstide Seltsi uus juht Reet Laidoja.
Tallinna Perearstide Seltsi uus juht Reet Laidoja.

Tallinna Perearstide Selts valis eile, 18. mail toimunud üldkogul uue juhatuse ja seltsi juhiks valiti Linnamõisa perearstikeskuse perearst Reet Laidoja.

Tallinna Perearstide Seltsi uue juhi Reet Laidoja sõnul ootab juhatust ees kaks töörohket aastat ja ta on kindel, et selleks tööks on olemas väga hea meeskond.

"Minu jaoks on olulised teemad suhtluse arendamine teiste erialadega, perearsti eriala väärtustamine,  loogilised digilahendused meie töölaual, mis säästaksid arsti aega arstitööks, aitaksid kaasa info vahendamisele erialade vahel ning patsiendi liikumisele meditsiinisüsteemis," selgitas Laidoja oma eesmärke seltsi juhina.

"Jätkame koos erialaseltside ja haigekassaga e-konsultatsiooniteenuse arendamist, pakume seltsilistele aktiivset suhtlust meie traditsiooniliste seminaride ja konverentside näol ning hoiame silma peal tervisekeskuste arengul," lisas ta.

Seltsi juhatusse kuuluvad lisaks Irina Fomkina, Karmen Joller, Andres Lasn, Anne Minka, Lembi Põlder, Tiina Saks ning Le Vallikivi.  

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.