16 aprill 2015 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Janno Kurg – meeskonna usku juht

Tamro Eesti OÜ uus tegevjuht ja hulgi­müügidirektor Janno Kurg.  Foto: ÄP/Raul Mee

Elvast pärit Tamro Eesti OÜ uus tegevjuht ja hulgi­müügidirektor Janno Kurg on meeskonna usku mees, kelle sõnul on tänapäeva kiirelt muutuvas maailmas üksiku inimesena suuri tegusid teha üsna võimatu.

“Ma olen paadunud meeskonnatöö fänn. Nii kiires ja intensiivses konkurentsis, nagu asuvad Kalev, Põltsamaa Felix ja Tamro Eesti, ei ole võimalik individuaalselt midagi saavutada. Kõik on ainult meeskonnatöö tulemus,” ütles Kurg, lisades, et 23aastaselt Põltsamaa Felixi tootmisjuhina alustades mõtles ta meeskonnatööst kahjuks väga teistmoodi.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee