• 05.05.15, 09:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eomois: programmi tagasiside oli väga hea

EBSi Juhtimiskoolituse Keskuse tervishoiu valdkonna juht Ester Eomois kinnitab, et sügisel alustab juba uus tervishoiu tippjuhtide programm, mille esimene lend lõpetas veebruaris. Järgneb intervjuu temaga.
Eomois: programmi tagasiside oli väga hea
1. Plaanid sügisel järjekorras teist tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi, kuna esimene lend oli edukas. Võis tähele panna, et nii osalejad kui ka õppejõud oleksid vabalt võinud kohad vahetada, sest tervishoiuliidreid on vähe ja päris palju neist osalesid esimeses grupis kas siis kuulajana või rääkijana. Mida kursuslased ise rääkisid, mis väärtusi nad koolituselt juurde said?

Seotud lood

Uudised
  • 25.01.18, 12:45
Mis seekord tervishoiujuhtide arenguprogrammis uut?
Veebruaris EBSis neljandat korda alustavas tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammis on sel korral uueks mooduliks muudatuste juhtimine, rääkis programmi juht Ester Eomois.
Töökuulutused
  • 18.03.25, 13:39
Tartu Ülikooli Kliinikum otsib kõrvakliiniku juhti
Kandideerimise tähtaeg: 16.04.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele