4 september 2015 07:06
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond jätkab kahe asenduskodu toetamist lastele terapeutilise toe pakkumisel

Foto: SA TÜ Kliinikumi Lastefond

SA TÜ Kliinikumi Lastefond toetab veel kuni järgmise aasta keskpaigani Vinni perekodus ja Tudulinna asenduskodus elavatele lastele terapeutilise toe pakkumiseks vajalike tugispetsialistide tööd. Asenduskodusid toetatakse Lastefondi tänavuse põhikampaania “Katkised hinged” raames.

Fondi igakuise toetuse abil saab Tudulinna asenduskodu võimaldada oma lastele 10 kuuks eripedagoogi ja tegevusterapeudi abi ning Vinni perekodu üheksaks kuuks eripedagoog-logopeedi tuge. Lastefond tasub nimetatud ajaperioodide jooksul erialaspetsialistide töötasud ning vajadusel ka sõidukulud kahe asutuse peale kokku 9600 euro ulatuses. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee