• 22.09.15, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ossinovski rõhutab kloordioksiidi sarnaste juhtumite vältimise olulisust

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski sõnul on Sotsiaalministeerium kokku kutsunud Politsei- ja Piirivalveameti, Terviseameti, Ravimiameti ja Tarbijakaitseameti esindajad, et arutada võimalikke edasisi samme, kuidas peatada kloordioksiidi ehk MMS-i kasutamist laste tervist kahjustaval moel.
Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski
  • Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski
  • Foto: Raul Mee
„Ükski inimene ei tohi kasutada ravimiseks aineid, mis ei ole selleks mõeldud ning mille kohta tal puudub usaldusväärne informatsioon. Riigi asi on kodanikke informeerida ja kaitsta,” ütles tervise- ja tööminister. Ossinovski rõhutas, et terviseküsimustes peab kindlasti nõu pidama oma perearsti või -õega, mitte pimesi usaldama internetis liikuvaid teooriaid.

Seotud lood

Uudised
  • 21.09.15, 10:14
Leht: Kloordioksiidi gruppi kuulub ka arst
Mitu meditsiini ja tervishoiutöötajat on grupis kuude kaupa laste mürgitamist pealt vaadanud, kirjutab Eesti Päevaleht.
Uudised
  • 18.09.15, 10:45
Paasma: kloordioksiidi tarvitajad teevad enda ja teistega inimkatseid
Sotsiaalmeediakanali Facebook kinnises kommuunis ravimise eesmärgil soovitatav naatriumklorit (NaClO2) on tugev oksüdeerija, mis muundatakse happelistes tingimustes kloordioksiidiks. Tegemist enamasti tööstuses ja desinfitseerimisvahendina kasutatava ainega, mille tarvitamine on ohtlik ja võib põhjustada pöördumatuid tervisekahjustusi.
Uudised
  • 17.09.15, 09:19
Osa inimesi peab kloordioksiidi imerohuks
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele