1 detsember 2015 14:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Õdede liidu uus juht: järjepidev alamtunnitasu tõus loob õdedele kindlustunde

Õdede liidu uus juht Tiina Teder.  Foto: Meeli Küttim

Õdede liidu uus juht Tiina Teder ütleb intervjuus, et pikaajaline ja järjepidev alamtunnitasu tõus loob õdedele kindlustunnet, et palgatingimused paranevad ja see mõjub ka nende väljarändele pärssivalt.

Eesti Õdede Liit valis täna, 1. detsembril toimunud kongressil liidu uueks presidendiks senine juhatuse liikme ja pikaajalise Tartu piirkonna juhi Tiina Tederi, kes vahetas välja seni õdede liitu juhtinud Ester Öpiku.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee