Marika Masso valiti taas parimaks medicina õppejõuks

Pilt 2008. aasta TÜ parimate õppejõudude autasustamiselt. Vasakult: Viktória Tóth - humaniora valdkond, filosoofiateaduskond, ungari keele erakorraline lektor;
Kristel Ruutmets - socialia valdkond, haridusteaduskond, inglise keele didaktika lektor;
Urmas Kokassaar - realia et naturalia valdkond, loodus- ja tehnoloogiateaduskond, bioloogia didaktika lektor; Marika Masso - medicina valdkond, arstiteaduskond, üldbioloogia assistent.
Pilt 2008. aasta TÜ parimate õppejõudude autasustamiselt. Vasakult: Viktória...

Üliõpilased tunnustavad igal aastal Tartu Ülikooli nelja õppejõudu aasta õppejõu tiitliga.

Sel aastal pälvis selle tiitli medicina valdkonnas arstiteaduskonna üldbioloogia assistent Marika Masso. Masso on aasta õppejõuks medicina valdkonnas valitud ka 2008. ja 2010. aastal; 2006, 2008, 2010 ja 2011 valiti ta ka üheks parimatest õppejõududest teaduskonnas.

Aasta õppejõu tiitel antakse õppejõududele, kes on inspireerivad aine edasiandjad ning oma tegemistes eeskujuks teistele.

Mullu valisid tudengid aasta õppejõuks medicina valdkonnas külalisprofessor Peep Talvingu.

Samuti tõstavad tudengid esile iga teaduskonna ja kolledži kolme parimat õppejõudu. Arstiteaduskonna 2015. aasta kolm parimat õppejõudu on üldkirurgia dotsent Urmas Lepner, üldbioloogia assistent Marika Masso ja kirurgia lektor Marko Murruste.

Tartu Ülikooli üliõpilaskond peab tunnustamist väga oluliseks. „Hea õppejõud oskab oma aine tudengitele selgeks teha. Väga hea õppejõud inspireerib olema parem inimene,“ ütles üliõpilaskonna aseesimees Mari Anne Leškina.

Tartu ülikooli õppeprorektori Mart Noorma sõnul on üliõpilased kriitilised ja ausad hindajad, mistõttu on nende tagasiside ülikoolile ja õppejõududele väga oluline.

Auhinnad antakse üle tunnustamisüritusel 14. detsembril Eesti Üliõpilaste Seltsi saalis.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.