7 detsember 2015 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstide liit: arstide arvust üksi õppekohtade arvestamiseks ei piisa

Foto on illustreeriv.  Foto: Scanpix/Caro

Arstide liit toob oma arvamuses arstide koolitusmahu kohta välja, et arstiõppes õppivate üliõpilaste arv on otseselt seotud paljude teguritega, mille analüüsita ja arvestamiseta ei ole võimalik vastuvõtu suurendamise üle otsustada.

Koolitusmahtude ettepanekutes on TÜ arstiteaduse üliõpilaste arv 2016/2017 õppeaastaks 176.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee