Reumaliidu väljaanne ReumaKiri lõpetab ilmumise

ReumaKiri viimane number.
ReumaKiri viimane number.

Novembrikuus ilmus Eesti Reumaliidu kvartaalse väljaande ReumaKiri viimane number, mille põhjuseks toob ReumaKirja peatoimetaja Kadi Hainas ajakirja väljaandmisega seotud kõrged kulud.

ReumaKiri alustas ilmumist viis aastat tagasi ning oli esialgselt Eesti Reumaliidu liikmetele mõeldud infokiri.

Ajapikku kasvas sellest välja täisväärtuslik 36-leheküljeline ning olematu reklaamiga ajakiri, mille kaasautoriteks olid kõrgharidusega ajakirjanikud, reumatoloogid, reumaõed, taastusarstid ja füsioterapeudid.

„Eesti Reumaliidu ja Eesti Reumatoloogia Seltsi andmetel on Eestis üle 200 000 luu ja liigesehaige. Kui saime ReumaKirjas ilmunud artiklite kaudu aidata nendest väikesel osalgi luu- ja liigesehaigustega toime tulla, on meie eesmärk täidetud,“ sõnab ReumaKirja peatoimetaja Kadi Hainas.

„Oleme saanud kiidusõnu nii patsientidelt, sotsiaalministeeriumi kui ka haigekassa ametnikelt, reumatoloogidelt ja teistelt erialaspetsialistidelt, kes on ReumaKirja lugenud. Seetõttu on kurb, et viie aasta pikkune ajakirja arendusprotsess väljaande lõpetamisega kulmineerus,“ kommenteerib olukorda Eesti Reumaliidu tegevjuht Marek Jaakson.

Jaakson ja Hainas lisavad, et kui ReumaKirja väljaandmiseks peaks tekkima rahalisi vahendeid, on valmisolek ajakirja taasloomiseks olemas.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.