14 detsember 2015 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Siigur saatis õiguskantslerile koondamiste kohta järelepäringu

Urmas Siigur (Tartu Ülikooli Kliinikumi juht).  Foto: Raul Mee

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi juht Urmas Siigur saatis reedel, 11. detsembril õiguskantsler Ülle Madisele järelepärimise, kus palub kantsleri hinnangut riigihaiglatele pandud koondamiskohustusele.

Siigur kirjutab, et TÜ Kliinikum sai sotsministeeriumi kantslerilt kohustuse kärpida töökohtade arvu kliinikumi eesmärgiga vähendada riigi valitsemise mahtu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee