Eesti Haiglaapteekrite Selts valis uue juhatuse

EHAS juhatus
EHAS juhatus

11. detsembril leidis Tallinnas aset Eesti Haiglaapteekrite Seltsi (EHAS) üldkogu, mis oli pühendatud seltsi 20. tegevusaastale.

EHASi üldkogu (seltsi juhtorgani) päevakorras olid mitmed teemad, sh kahe viimase aasta tegevusaruanne, seltsi põhikirja muutmine, haiglaapteekide heade tavade vastuvõtmine ning uue juhatuse ja revisjonikomisjoni liikmete valimised.

Seltsi juhtimist esimehena jätkab järgmised 3 aastat Marika Saar (TÜK) ning juhatuse liikmed Jüri Arjakse (PERH),  Liisa Eesmaa (ITK), Kristjan Kongi (PERH), Jana Lass (TÜK),  Silvia Zirel (TÜK),  Kersti Teder (TÜK), Irja Uiboleht (TÜK) ja  Marko Urbala (PERH).

Ürituse raames  anti üle haiglafarmaatsia pädevuse hindamise tunnistused käesoleva aasta novembris pädevuse hindamise läbinud proviisoritele.

Tagasivaates 20 tegevusaastale tunnustati seltsi endiseid juhatuse esimehi panuse eest erialaorganisatsiooni juhtimisse ja arendamisesse elujõuliseks erialaorganisatsiooniks.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.