Triin Tabur • 27 jaanuar 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa pakub võimalust läbi rääkida

Haigekassa esindaja Katrin Romanenkov ütleb, et üldhaiglate juhtidele novembris saadetud kirja eesmärk oligi kutsuda neid läbirääkimistele.

Läbirääkimiste eesmärk on arutada eriarstiabi geograafilise kättesaadavuse põhimõtete rakendamist ja seda, kuidas kõige optimaalsemalt ning kvaliteetsemalt osutada maakonna elanikele neid eriarstiabi teenuseid, mille nõudlus konkreetses maakonnas jääb alla 0,5 arsti töökoormuse. “Soovime arutada üldhaiglatega nende võimekust teenuseid osutada, kaaluda, kas teenust oleks otstarbekam osutada koostöös piirkonna kõrgema etapi haiglaga (keskhaigla või piirkondlik haigla) maakonnas kohapeal või suunata teenuse osutamine üle kõrgema etapi haiglasse,” selgitab Romanenkov.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee