Kadi Heinsalu • 27 jaanuar 2016 12:24
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinnas saab hetkel külastada veel PERHi patsiente

PERHi hoone Mustamäel.  Foto: ÄP: Erik Prozes

Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) lubab veel ainsa suurema haiglana vabalt patsiente vaatama. Haigla infektsioonikontrolli talitus monitoorib olukorda ja kui otsustatakse külastamist piirata, antakse sellest teada.

Täna andis patsientide osalisest külastuskeelust teada Lääne-Tallinna Keskhaigla. Esimesena kehtestas gripi tõttu külastuskeelu Ida-Tallinna Keskhaigla ja järgmisena Tallinna Lastehaigla.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee