Kadi Heinsalu • 19 veebruar 2016 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Miks ravijärjekorrad on ikkagi pikad? Haigekassa selgitab

Haigekassa peamaja Tallinnas Lembitu t.  Foto: Andras Kralla

Uuringust „Eesti elanike hinnangud tervisele ja arstiabile 2015“ selgub, et üsna tagasihoidlik rahulolu eriarstiabi kättesaadavusega puudutab eelkõige Põhja-Eesti, sh Tallinna inimesi. Küsisime haigekassalt, miks on üheks kuuenädalase ooteaja ülemineku vabanduseks ebamäärane põhjus, et haiglas ei jätku arste.

Haigekassa saatis veebruari alguses paljudele inimestele koju infovoldiku, milles oli kirjas, et kui üldiselt peab olema ooteaeg eriarstile 6 nädalat, siis sellest võib üle minna ka põhjusel, et raviasutuses ei ole piisavalt arste. Küsisime haigekassa tervishoiu- ja kommunikatsiooni osakonna juhataja Katrin Romanekovilt, miks selline ebamäärane põhjus on välja käidud, sest sellega annab välja vabandada ükskõik millise haigla pikenenud ooteaegu.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee