2 märts 2016 12:00
Jaga lugu:

Tulekul on seminar postoperatiivsest haavainfektsioonist

Õpetjate maja, kus toimub 1. aprillil seminar.  Foto: Internet

Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Eesti Haavaravi Liit ja Eesti Kirurgide Assotsiatsioon kutsuvad teemaga seotud spetsialiste seminaril osalema 1. aprillil..

Seminarist teemaga "Postoperatiivne haavainfektsioon, pehmete kudede infektsioon" oodatakse osa võtma kirurge, infektsioonikontrolli arste ja õdesid, kirurgiliste osakondade õdesid ning haavaõdesid .

Seminar leiab aset Tallinna Õpetajate majas. Registreerida saab kuni 20. märtsini.

Rohkem infot registreerimise ja päevakava kohta leiab PERHi kodulehelt.

 

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee