4. märts 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

50 ravimil on hetkel Eestis tarneraskused

Reedel, 4. märtsil andis ravimiamet teada ravimi Oxycontin tarneraskustest, mis kestavad märtsi lõpuni.  Foto: Internet

Ravimiameti kodulehe ülevaatest selgub, et reedese seisuga on tarneraskustes 50 ravimit, millest 13 puhul pole enam ka teada, millal tarneraskus läbi saab.

Neli kõige kauem tarneraskuses olnud ravimit on: Flexbumin 200 mg/ml infusioonilahus (albumiin), Ursofalk 250 mg kapslid (ursodeoksükoolhape), Gabapentin Actavis 300 mg kõvakapslid (gabapentiin) ja Vesicare 5 mg ja 10 mg tabletid (solifentasiin). Kahe viimase tarneraskuse algusest saab varsti neli aastat. Kahe esimese puhul aga kolm aastat. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee