Mirjam Esperk • 6 märts 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Klikid ja raha – e-tervise ringkäik Eesti haiglates

sotsiaalministeeriumi e-teenuste arendamise ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo ITKs E-tervisest rääkimas.  Foto: Arne Kailas, Sotsiaalministeerium

Viimastel nädalatel on sotsiaalministeeriumi e-teenuste arendamise ja innovatsiooni asekantsler Ain Aaviksoo külastanud üle Eesti nelja haiglat. Tema eesmärgiks on rääkida otse meedikutele “E-tervishoiu strateegia 2020” projektist ja kuulata, mida nad asjast arvavad.

Veebruari esimeseks nädalaks oli Aaviksoo täitnud oma algse plaani ja külastanud ettekandega Ida-Tallinna Keskhaiglat (ITK), Põhja-Eesti Regionaalhaiglat (PERH), Tartu Ülikooli Kliinikumi (TÜK) ja Pärnu haiglat. 4. märtsil esines asekantsler Lääne-Tallinna Keskhaiglas. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee