Galerii: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool avas huvilistele uksed

16. märtsil toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoones ja Kohtla-Järve struktuuriüksuses lahtiste uste päev.
16. märtsil toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoones ja Kohtla-...

Eile, 16. märtsil toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Tallinna õppehoones ja Kohtla-Järve struktuuriüksuses lahtiste uste päev.

Osaleda sai avatud loengutes ja praktikumides, ühineda ringkäikudega nii kõrgkooli raamatukogus, simulatsioonikeskuses kui erinevates õppe laboratooriumites ning tutvuda tulevaste töövõimalustega kutseliite ja tööandjad tutvustaval minimessil.

Lisaks suurematele tervishoiuvaldkonna tööandjatele oli minimessil kohal ka Rajaleidja karjäärinõustajad, Eesti Abi- ja Teraapiakoerte Ühing jpt.

Samuti toimus kõrgkoolis kogu päeva vältel „Veepäeva“ konverents, kus läbi erinevate ettekannete tutvustati joogivee kvaliteeti ja selle mõju tervisele.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis saab õppida rakenduskõrgharidusõppes õe põhiõppe, ämmaemanda, optomeetria, farmaatsia, hambatehnika, tervisedenduse ja tegevusteraapia õppekavadel. Kutseõppes hooldustöötaja, lapsehoidja (erilise ja erivajadusega lapse hoidmine), erakorralise meditsiini tehniku ja abivahendispetsialisti õppekavadel.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.