22 märts 2016 11:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tööõnnetuste arv kasvab juba viiendat aastat

Palju tööõnnetusi on toimunud ehitussektoris.  Foto: Postimees/Scanpix

Tervise Arengu Instituudi statistikast selgub, et tööõnnetuste arv Eestis kasvab – mullu juhtus meil nii kergeid kui ka raskeid tööõnnetusi rohkem kui varasemal viiel aastal.

Tervise Arengu Instituudi andmete kohaselt juhtus Eestis 2015. aastal kokku 4587 tööõnnetust, seda on rohkem kui viiel varasemal aastal.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee