25. aprill 2016
Jaga lugu:

Riiklikuks lepitajaks soovis 32 kandidaati

Riikliku lepitaja kt Henn Pärn.  Foto: Erik Prozes

Sotsiaalministeeriumi kinnitusel laekus riikliku lepitaja konkursile 32 kandidaadi sooviavaldused, millest 25 vastasid konkursi nõuetele.

See tähendab ministeeriumi kinnitusel, et esitati digiallkirjastatud CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendava dokumendi koopia, vahendas Postimees.

Edasi valib riikliku lepitaja kandidaati kolmeliikmeline komisjon, kuhu kuuluvad tervise- ja tööminister, tööandjate keskliidu esindaja ja ametiühingute keskliidu esindaja. Esimeses voorus analüüsib komisjon esitatud dokumente.Pühapäevani sai esitada oma kandidatuuri riiklikuks lepitajaks. Riikliku lepitaja töö eesmärk on olla kollektiivsete töötülide lahe

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee