25 aprill 2016 11:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Võõrarstide eelnõu on järjega valitsuskabinetis

Foto on illustreeriv.  Foto: Scanpix/Caro

Sotsiaalministeerium on valmistanud ette seaduseelnõu, mis korrastab kolmandatest riikidest pärit arstide Eestis tööle asumise süsteemi, seal hulgas kvalifikatsiooni tunnustamist.

Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna peaspetsialist Maarja Kerneri sõnul on eelnõu on esitatud valitsuskabineti nõupidamisele, peale mida läheb see eelnõude infosüsteemi ja saab avalikuks. Selle, millal eelnõu kabinetis arutlusele tuleb, otsustab peaminister.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee